מבנה קרן הללו

קרן הללו פועלת כקרן פילנטרופית יוזמת. בראש הקרן עומדת הנהלה מקצועית המורכבת מאנשי חזון, מאנשי מטה ומאנשי מקצוע בעלי ניסיון והישגים מוכחים.
לקרן מספר חטיבות, וכל חטיבה אמונה על תחום פעילות אחר. החטיבות פועלות בסנכרון ביניהן ובשיתוף פעולה מלא:

 • חטיבת אינטרנט ורשתות חברתיות - אמונה על הקמת אתר אינטרנט ועל מערך הנכסים הדיגיטליים של הקרן. החטיבה אחראית גם להנגשת התכנים: הישגיה של מדינת ישראל, תרומתה האדירה לאנושות, יחסה לפלסטינים, תולדותיה ועוד. כמו כן החטיבה אמונה על איסוף  אלפי קטעי וידאו מכל התחומים, סיפורים אישיים, מאמרים של אנשי רוח, משפטנים ומדינאים מהארץ ומהעולם ועוד. האתר ושאר המדיות החברתיות יותאמו לעשרות שפות.
   
 • חטיבת קמפיינים – החטיבה תיישם את מדיניות הרציפות ההסברתית ותפיק קמפיינים לאורך כל השנה - ולא רק בעתות מלחמה או משבר. הקמפיינים יעסקו בנושאי תיירות, פוליטיקה, צבא, חברה ויזמות. הם יתאפיינו ביצירתיות, בקריאייטיב ובוויראליות - ויופצו במדינות בעלות ערך מוסף גבוה.
   
 • חטיבה משפטית - מומחי החטיבה ייאבקו מאבק משפטי בלתי מתפשר בכל הארגונים המשמיצים ומכפישים את ישראל. החטיבה תביא לבית המשפט כל ארגון בארץ או בעולם שייתפס משקר או מפיץ מידע כוזב על מדינת ישראל. כמו כן תבצע החטיבה המשפטית מעקב יום-יומי אחר פעילויותיהם של ארגונים אנטי-ישראלים ותגיב בזמן אמת לכל פעילות עוינת.
   
 • חטיבת ישראל - חטיבה זו תנהל מאבק חסר פשרות נגד כל הארגונים הנמצאים בתוככי גבולות ישראל ומכפישים את שמה ברחבי העולם.
   
 • חטיבת תיירות - החטיבה אמונה על מימוש הפוטנציאל התיירותי האדיר הגלום במדינת ישראל. החטיבה תעבוד בכפוף למשרד התיירות ולמשרדי ממשלה רלוונטים, ותשיק קמפיינים משותפים בכל העולם - במטרה להגדיל משמעותית את כמות התיירים המגיעים לישראל, להכניס כסף למדינה, לייצר מאות אלפי מקומות עבודה ולגרום למיליוני תיירים להיות שגרירי ישראל במדינותיהם.
   
 • חטיבת הסברה - חטיבה זו אמונה על הכשרתם של אנשי הסברה רהוטים ומקצועיים – שיוכלו להגיב בכל כנס ובכל פלטפורמה, על גבי במות הדיונים או ברשתות החברתיות. החטיבה תפעל להכין חומרי הסברה מקיפים ועם זאת מתומצתים ופשוטים להבנה. עוד תעסוק החטיבה בארגון יזום של כנסים והרצאות בארץ ובעולם שעניינם הפן החיובי של מדינת ישראל ותרומתה לעולם.
   
 • חטיבת איגוד כלל הארגונים – חטיבה זו אמונה על איגוד כלל הארגונים העוסקים בהסברה למען ישראל. כדי ליצור עוצמה בהסברה תתמוך הקרן, פיננסית ומקצועית, בעשרות ארגונים הפועלים למען מדינת ישראל.
   
 • חטיבת קשרי חוץ – חטיבה זו פועלת להבאת מפורסמים ומובילי דעת קהל לסיורים בישראל, מתוך אמונה שהמגע הישיר עם ישראל, עם תושביה ועם הישגיה יוביל לתוצאה אחת: חשיפת האמת וצמצום השקרים לגבי ישראל.
   
 • חטיבת תורמים – חטיבה זו אמונה על הגדלת מאגר התורמים בארץ ובעולם, על קשר רציף עם התורמים, על עדכונם השוטף ועל ארגון כנסים וסיורים עבורם.
   

ישראל היפה

צרו קשר

דוא"ל: 

FacebookTwitter