חברי הקרן

גלית דיסטל-אטבריאן

סופרת ופובלציסטית.
"הצטרפתי לקרן הללו כי הגיע הזמן לחולל שינוי בכל הקשור לתדמיתה של מדינת ישראל".

עו"ד מרדכי ציבין

עוסק בין היתר במשפט בינלאומי ובזכויות אדם, מנהל מאבק נגד הטרור העולמי באמצעות החוק הבינלאומי וידוע כבעל קשרים מסועפים ברחבי העולם.
"הצטרפתי לקרן ע"מ להעניק לקרן סיוע במשפט הבינלאומי, תוך שאני מנצל קשריי בעולם למטרות הקרן".

ד"ר רון שלייפר

ראש המכון לחקר בטחון ותקשורת באוניברסיטת אריאל.
"הצטרפתי לקרן הללו כי אני מאמין בדרך ובחזון שהתוותה הקרן, ובכוונתי לתת מנסיוני להצלחת הקרן".
 

רינה ריגר

ראש חטיבת קשרי חוץ בקרן הללו.
כמנכ"ל Exclusively Israel, ייצגה ריגר בעשור האחרון גופים פרטיים, כמו גם מוסדות גלובליים שמתחילים פעילות עסקית בישראל. במסגרת תפקידה ניווטה ריגר בין ארגונים ממשלתיים ופרטיים. בעבר, שימשה ריגר כמנהלת לענייני חוץ של ראש הממשלה נתניהו (2000-2003).
"אני מצפה לעבוד עם הללו במטרה לשמור ולהגן על מדינת ישראל בתקופה קריטית זו."

ד"ר מרדכי קידר

חבר סגל באוניברסיטת בר-אילן, מרצה במחלקות לערבית ומזרח תיכון, חוקר במרכז בגין-סאדאת למחקרים אסטרטגיים, מנהל המרכז לחקר המזרח התיכון והאיסלאם.
הצטרפתי לקרן הללו בגלל החזון והדרך שבה היא הולכת לפעול. שילוב ידיים של כל הגורמים הוא הכרחי וחשוב מאין כמותו".

משה ברזל

מנכ"ל קרן הללו.
יזם, הקים וניהל פרוייקטים במגוון תחומים. כחלק מפעילותו נחשף לקשר הבלתי נפרד בין הסברה תכליתית ואפקטיבית למדינה עם עוצמה מדינית וכלכלה חזקה.
"קרן הללו היא צו השעה - מדינת ישראל חייבת ארגון הסברתי מקצועי שיפעל בלהט לביצוע הסברה נכונה אשר תשקף את כל האמת על אודות ישראל".

באסם עיד

פעיל זכויות אדם, מומחה לענייני הפנים הפלסטיניים, מוסלמי.
"הצטרפתי להללו  כי אני מאמין שהעם הפלסטיני יוכל לחיות בכבוד ובשקט, רק עם ישראל ריבונית וחזקה לצידו.
ישראל היא נקודת האור היחידה בחושך ששורר במזרח התיכון, ודרך הללו נוכל להפיץ את האור כמה שיותר".

סטיב שוסטר

מנכ"ל חברת Rainier Communications
"כציוני פעיל ותיק ומומחה בתחום יחסי הציבור, אני מתוסכל יותר ויותר מהמגוון הרחב של פעילים אנטי-ישראליים המאורגנים היטב וצוברים בהצלחה לגיטימיות הולכת וגדלה בשיח הציבורי, באופן שטרם נענה ביעילות על ידי התומכים בזכותה של ישראל להתקיים בשלום. אני משוכנע כי שילוב של תקשורת מקצועית עם בניית מערכת יחסים עם הצד השני, באופן יצירתי ויזום, יכול להציג מחדש את ישראל באור חיובי, ובצד זאת - להציג את המאמצים האנטי ישראליים לציבור כפי שהם – קולות שוליים של שנאה".

האב גבריאל נדף

ראש הקהילה היוונית-אורתודוקסית ביפיע, יו"ר 'פורום גיוס העדה הנוצרית' והמנהיג הרוחני של הארמים הנוצרים בישראל. האב פועל לחיזוק היחסים בין יהודים לנוצרים ונושא ברחבי העולם את המסר שישראל היא המקום הבטוח ביותר במזרח התיכון, וכל פגיעה בה היא גם פגיעה בנצרות.
"בחרתי להצטרף ליוזמת קרן הללו שכן עלינו לפעול ביחד ובנחישות לחיזוק מדינת ישראל כדי להבטיח את חוסנה הלאומי, הדמוקרטי והחברתי מול גורמים מבית ומחוץ המנסים להחלישה ולהפכה לטרף קל לטירור. מדינת ישראל, ארץ הקודש, היא ביתם של הנוצרים הישראלים ושל מיעוטים אחרים, ואין מדינה אחרת באזור המעניקה את החופש והזכויות שמהן נהנים הנוצרים בישראל".

צרו קשר

דוא"ל: 

FacebookTwitter