אודות קרן הללו

הבעיה

בזירה החשובה ביותר, זירת ההסברה הבין-לאומית, מדינת ישראל נכשלה. המצוינות הישראלית, פרי השראתו של הראש היהודי, לא הצליחה לגבש לעצמה מערך הסברה אחיד, עקבי, מעודכן ורציני.
לחצו להמשך
 

הפתרון

אל מול מערך הביקורת, השקרים והשטנה הפועל בשיטתיות נגד ישראל, זוהי שעתנו - הקרנות והארגונים היהודיים הגאים בישראל, בעברה ובעתידה – להציג את ההישגים המסחררים של מדינת ישראל בקול רם, גאה, צלול ומהלל.
לחצו להמשך
 

אבני היסוד לפעילות הקרן

קרן הללו פועלת להגנה על חזית ההסברה של ישראל, באמצעות שלוש אבני יסוד מנחות המהוות תשתית איתנה למערך ההסברה שהקימה: הנגשת המידע, רצף הסברתי ואיחוד כלל הארגונים הפועלים במישור ההסברתי תחת קורת גג אחת.
לחצו להמשך
 

כיצד פועלת הקרן

אנו רותמים לטובתנו את ערוצי הביטוי והתקשורת העומדים לרשותנו, מפסיקים להתנצל, ומתחילים להציג לעולם את הישגיה הרבים של ישראל בתחומי ההיי-טק, התשתיות, הבריאות, החינוך, החקלאות, חופש הביטוי, הצבא ועוד.
לחצו להמשך
 

מבנה הקרן

קרן הללו פועלת כקרן פילנטרופית יוזמת. בראש הקרן עומדת הנהלה מקצועית המורכבת מאנשי חזון, מאנשי מטה ומאנשי מקצוע בעלי ניסיון והישגים מוכחים.
לחצו להמשך
 
קרן הללו קמה כדי להציג את מדינת ישראל לעולם באופן שישקף את הישגיה המופלאים ואת תרומתה העצומה לאנושות. כך נשקם את תדמיתה הבעייתית של ישראל בעולם, המבוססת ברובה על מידע שגוי ו/או חלקי.
על מנת לייצר שינוי אמיתי ואוניברסלי, איגדנו אנשים ממגוון תחומים מקצועיים (פרופסורים, אנשי רוח, פוליטיקאים, אנשי קריאטיב, אנשי תוכנה, אנשי הסברה) ומכל הדתות - והקמנו את קרן הללו.

החזון שלנו
באמצעות הסברה אפקטיבית, אנו שואפים למנוע מלחמות עתידיות, וכך להשיב לאזרחי המדינה את התקציבים שהופנו עד כה למימון מלחמות.

אנו מאמינים שחשיפת האמת המדהימה על אודות מדינת ישראל תגרום לתמיכה כלל עולמית בישראל ותמנע מתן לגיטימציה לארגוני טירור.
כך יימנעו מלחמות נוספות, על כל השלכותיהן הכלכליות מרחיקות הלכת. בהיעדר מלחמות, התקציבים יחזרו לאזרחים, ויופנו לבריאות, לרווחה, לתשתיות ולחינוך.
 

הסברה נכונה תתרום לחוסנה הכלכלי של ישראל

כספים שהיו אמורים לשמש את אזרחי ישראל, הופנו להתעצמות מחודשת ובקרת נזקים כתוצאה מהמלחמות התכופות שעברה ישראל בעשור האחרון
 

תרמנו לעולם ללא פרופורציה

29% מכלל הזכיות בפרסי נובל ביבשת אסיה נזקפות לזכותנו.
 

קיומנו תלוי בהסברה אפקטיבית

הקיום שלנו אינו תלוי רק במלחמה או ביכולת התגוננות – כי אם ביכולת להסביר, לגעת ולשנות.
 

ההסברה חיונית ליהודי התפוצות

ה'ואקום' ההסברתי שנוצר משפיע גם על יהודי התפוצות ומעודד את האלימות נגדן ואת גילויי האנטישמיות בסביבתן.
 

צרו קשר

דוא"ל: 

FacebookTwitter